AKMENS UOLA, UAB, filialas

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
AKMENS UOLA, UAB, filialas

AKMENS UOLA, UAB, filialas

Energjia dhe burimet natyrore, Kuriozitetesh, Stone products

Jonavos g. 248
LT-44132, Kaunas, Lituani
+370 37330 364
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 258736610
Kodi vat: 587366113
Ss code siguruesi: 827041
Ore pune
I-V 8:00-18:00
VI 9:00-12:00

- AKMENS UOLA, UAB, filialas

Link të Karte biznesi

Certifikata


Gazelė 2015
lart

Hartë


lart

Degët


AKMENS UOLA, UAB
AKMENS UOLA, UAB
Pramonės g. 1E, LT-74111
Jurbarkas, Lituani
rodyklė
AKMENS UOLA, UAB, filialas
AKMENS UOLA, UAB, filialas
Puntuko g. 2, LT-72205
Tauragė, Lituani
rodyklė
lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Kuriozitetesh, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.akmensuola.lt

Emri site: Akmens uola

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
LINDEMA, UAB
ARŪNO GAVĖNAVIČIAUS ĮMONĖ, UAB
D. VAREC, UAB
R. Sališiaus IĮ
AKMENORIJA, IĮ
RAMYBĖS TAKAS, UAB
V. Jodko individuali veikla
VALSTRA, UAB
BRADA, IĮ
Č. Aimunto įmonė
AKMENS TURGUS, UAB
AKMENINĖ DOVANA, UAB
DZŪKIJOS GRANITAS, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi AKMENS UOLA, UAB, filialas Karte biznesi